finanse

Jak wybrać producenta identyfikatorów?

2017-12-13 | Grażyna

frazy kluczowe: ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

(...) produktu, warto sprawdzić, z jakiego materiału jest on wykonany. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że najlepszą opcją okazują się identyfikatory metalowe. Ich trwałość jest znacznie wyższa, niż zwykłych plastikowych. Ostatecznie więc, właściciel firmy jest w stanie zaoszczędzić na takim kupnie. Wystarczy tak naprawdę raz kupić taki identyfikator i z pewnością będzie on nam służyć przez bardzo długi okres czasu, nawet lata, jeśli tylko dobrze pójdzie. Oprócz tego warto patrzeć również na ceny takich produktów. Dzisiaj tak naprawdę istnieje (...)

Czy warto otworzyć własne biuro rachunkowe?

2017-12-13 | Grażyna

frazy kluczowe: biuro, biznes, ekonomia, finanse, rachunki

(...) czasach i bardzo wiele osób zleca prowadzenie ksiąg handlowych takim firmom jak AS Biuro Aby jednak takie biuro rachunkowe w Lublinie przynosiło odpowiednio wysokie zyski, to niezwykle ważne jest zadbanie o prowadzenie odpowiedniej reklamy. Dzięki niej potencjalni klienci dowiedzą się o istnieniu naszej firmy. Z pewnością każdy woli (...)

Ubezpieczenie firmy - co zawiera polisa ubezpiecze

2017-12-13 | Grażyna

frazy kluczowe: ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

(...) choć bez wątpienia i ona jest bardzo ważna.Firmy ubezpieczeniowe oferują Ci: - ubezpieczenie mienia- w tym wypadku powinieneś dokładnie ocenić ryzyka związane z jego utratą podczas prowadzenia swojej działalności i sprawdzić, czy konkretna polisa w sposób dostateczny je zabezpiecza. Standardowo będzie to ubezpieczenie od kradzieży, ognia, czy innym zdarzeń losowych;  - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej-  obejmuje ono pomoc w przypadku konieczności naprawienia szkody wyrządzonej innej osobie. Wszelkie różnice pomiędzy poszczególnymi polisami będą wynikały tutaj z zakresu OC (może być podstawowy, lub za dodatkową opłatą rozszerzony o potrzebne Ci opcję); - ubezpieczenia utraty zysku (...)

Finanse za granicą - jak o nie zadbać?

2017-06-28 | Paweł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) Obywatele polscy coraz częściej nawiązują kontakty biznesowe za granicą. Z tym trendem wiąże się również problem dłużników zagranicznych, których masowo przybywa.W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech, ważne jest na samym początku kontaktów z każdym partnerem biznesowym, dokładne sprawdzenie go i podpisanie stosownej, szczegółowej umowy.W przypadku niedostatecznej znajomości języka niemieckiego, konieczne jest skorzystanie z pomocy tłumacza lub prawnika, żeby zabezpieczyć się na wszelkie ewentualności.Jeśli o to (...)

Artykuły BHP

2017-06-15 | Grażyna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) Każdy z nas gdzieś pracuje. Czasami jest to praca biurowa, innym razem na budowie czy w fabryce. Sposobów na pracę jest wiele. Nie każdy jest tak samo łatwy i przyjemny. Są też branże, które wymagają zastosowania specjalnych środków ostrożności. Wówczas niezbędne są artykuły bhp i odzież robocza. Stosują ją zwłaszcza pracownicy fabryk i dużych zakładów przemysłowych. Tego typu produkty ochronne dostępne są w specjalistycznych sklepach. Można je też oczywiście zamówić w internecie. Warto zwrócić uwagę na jakość tychże rzeczy, gdyż mają one ochronić nas (...)

Filtry oddechowe do maszyn

2017-05-29 | Paweł

frazy kluczowe: finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa, przemysł

(...) Medycyna rozwija się z dnia na dzień. Każdego dnia powstają nowe oraz coraz lepiej przygotowane elementy wykorzystywane w medycynie.  Producenci prześcigają się w coraz to nowszych konstrukcjach i coraz bardziej wydajnych elementów.  Zakup takich filtrów do szpitali lub placówek medycznych odbywa się zazwyczaj poprzez przetarg, gdzie jest ściśle opisana specyfikacja danego filtru. Producent filtrów oddechowych (...)