Witamy!

Porównaj ceny i oferty wielu ubezpieczycieli nie ruszając się z domu

Październik 2017 Wrzesień 2017 Sierpień 2017 Lipiec 2017 Czerwiec 2017 Maj 2017 Kwiecień 2017

Polecamy:

finanse

Finanse za granicą - jak o nie zadbać?

2017-06-28 | Paweł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) Obywatele polscy coraz częściej nawiązują kontakty biznesowe za granicą. Z tym trendem wiąże się również problem dłużników zagranicznych, których masowo przybywa.W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech, ważne jest na samym początku kontaktów z każdym partnerem biznesowym, dokładne sprawdzenie go i podpisanie stosownej, szczegółowej umowy.W przypadku niedostatecznej znajomości języka niemieckiego, konieczne jest skorzystanie z pomocy tłumacza lub prawnika, żeby zabezpieczyć się na wszelkie ewentualności.Jeśli o to nie (...)

Artykuły BHP

2017-06-15 | Grażyna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) Każdy z nas gdzieś pracuje. Czasami jest to praca biurowa, innym razem na budowie czy w fabryce. Sposobów na pracę jest wiele. Nie każdy jest tak samo łatwy i przyjemny. Są też branże, które wymagają zastosowania specjalnych środków ostrożności. Wówczas niezbędne są artykuły bhp i odzież robocza. Stosują ją zwłaszcza pracownicy fabryk i dużych zakładów przemysłowych. Tego typu produkty ochronne dostępne są w specjalistycznych sklepach. Można je też oczywiście zamówić w internecie. Warto zwrócić uwagę na jakość tychże rzeczy, gdyż mają one ochronić nas (...)

Filtry oddechowe do maszyn

2017-05-29 | Paweł

frazy kluczowe: finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa, przemysł

(...) Medycyna rozwija się z dnia na dzień. Każdego dnia powstają nowe oraz coraz lepiej przygotowane elementy wykorzystywane w medycynie.  Producenci prześcigają się w coraz to nowszych konstrukcjach i coraz bardziej wydajnych elementów.  Zakup takich filtrów do szpitali lub placówek medycznych odbywa się zazwyczaj poprzez przetarg, gdzie jest ściśle opisana specyfikacja danego filtru. Producent filtrów oddechowych (...)