ekonomia

Jak wybrać producenta identyfikatorów?

2017-12-13 | Grażyna

frazy kluczowe: ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Identyfikatory spełniają bardzo istotną rolę w każdej firmie. Dzięki nim każdy z pracowników, a także klienci wiedzą dokładnie z kim mają do czynienia. Warto jednak wiedzieć o tym, że produkty takie różnią się niestety ale od siebie jakością. Jedne identyfikatory przetrwają nam naprawdę bardzo długo, inne z kolei trzeba będzie bardzo szybko wymienić. Stąd też należy się zastanowić dokładnie zanim zdecydujemy, który producent identyfikatorów będzie dla nas najlepszą opcją. Przede wszystkim przed zdecydowaniem się na kupno określonego (...)

Czy warto otworzyć własne biuro rachunkowe?

2017-12-13 | Grażyna

frazy kluczowe: biuro, biznes, ekonomia, finanse, rachunki

(...) kieszeni. Również zyski naszych pracowników trafiają do nas po odliczeniu miesięcznej pensji, jaką im płacimy. Jest to z pewnością bardzo opłacalne. Nasze godziny pracy są elastyczne. Możemy brać sobie dzień wolny kiedy tylko nam się to podoba. Ponadto warto pamiętać o tym, że usługi księgpowe są poszukiwane w dzisiejszych (...)

Ubezpieczenie firmy - co zawiera polisa ubezpiecze

2017-12-13 | Grażyna

frazy kluczowe: ekonomia, finanse, przedsiębiorstwa

(...) Prowadzisz swój własny biznes? Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że prowadzenie własnej działalności wiążę się z różnymi nieprzewidzianymi okolicznościami, które mogłyby negatywnie wpłynąć na finanse Twojej firmy? W związku z tym interesuje Cię jej ubezpieczenie? Nie wiesz jednak co zabezpieczają polisy oraz czym kierować się przy wyborze idealnego ubezpieczyciela dla Twojej firmy? Jeżeli tak, musisz koniecznie zapoznań się z poniższymi wskazówkami, które powinny nieco pomóc dokonać Ci trafnego wyboru!    Na początku musisz zdawać sobie sprawę z tego, że ubezpieczenie firmy to bardzo trudny i ważny wybór, dlatego Twoim jedynym kryterium nie może być przede wszystkim cena- (...)

Wyposażenie firmy w materiały biurowe

2017-10-03 | Grażyna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) zestawienia.Materiały eksploatacyjne są dobrami zbywalnymi, dlatego można je sprzedawać w każdej ilości. Firmy handlujące materiałami eksploatacyjnymi bazują na stałych klientach, dlatego dbają o nich i zabiegają o stałe zlecenia. Sprzedając regularnie wszystkie materiały eksploatacyjne jednej firmie można dobrze zarobić na życie. Dlatego warto zająć się sprzedażą takich właśnie materiałów. One przynoszą liczne (...)

Wrocławskie biuro rachunkowe

2017-10-03 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) jest sprostać wszelkim obowiązkom podatkowym. Dlatego obecność takiej osoby w przedsiębiorstwie wydaje się być nieodzowna. Wrocławskie biuro rachunkowe to firma, która świadczy usługi z zakresu obsługi księgowej oraz polityki kadrowo-płacowej. Duże znaczenie ma fakt, że wynajęcie dobrego rachmistrza nie jest zbyt (...)

Agencja hostess z Warszawy

2017-08-11 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) działalność. Dlatego zdecydowanie opłaca się organizować eventy - zarówno małe w supermarketach, jak i duże wydarzenia, w których uczestniczy nawet kilka tysięcy ludzi. Często przedsiębiorcy nie wiedzą, gdzie wynająć hostessy. Poszukiwanie ich na własną rękę jest mało korzystne, ponieważ konieczne jest poświęcenie dużej ilości (...)

Zagraniczne konto walutowe

2017-07-30 | Grażyna

frazy kluczowe: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Aby skutecznie prowadzić wymianę handlową z podmiotami gospodarczymi, które działają poza granicami naszego kraju, niezbędne jest posiadanie konta walutowego. Pozwala ono na swobodny obrót kapitałem, który został ulokowany w różnych walutach. Warto zastanowić się nad tym, jak założyć konto bankowe za granicą. Bez wątpienia ważny jest fakt, że konieczne jest znalezienie zagranicznej instytucji finansowej, która prowadzi takie konta. Wtedy konieczne jest złożenie stosownego wniosku. Można to zrobić w placówce danego operatora bankowego (...)

Jakie wybrać biuro tłumaczeń dla swojego zlecenia?

2017-07-14 | Paweł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenie, usługi

(...) dodatkowo przydałoby się też chociaż trochę znać język dodatkowy, taki jak niemiecki, rosyjski, hiszpański, francuski, włoski i tak dalej. Tyle, że nawet zaawansowana wiedza na temat danego języka nieraz nie wystarcza, by przetłumaczyć jakiś ważny dokument w stu procentach poprawnie. Tym bardziej, (...)

Finanse za granicą - jak o nie zadbać?

2017-06-28 | Paweł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) nie zadbamy, może się okazać konieczna windykacja należności w Niemczech. Sprawą trzeba zająć się natychmiast, gdyż wiele firm bankrutuje i czynnik czasowy może przesądzić o tym, czy odzyskamy pieniądze czy nie.Pierwszym krokiem jest windykacja polubowna. Jeśli dłużnik nie reaguje na wszelkie próby kontaktu z naszej strony, należy przemyśleć, jak odzyskać pieniądze za granicą. Kolejnym krokiem jest podanie sprawy do sądu. Niestety, sprawy takie zazwyczaj długo trwają, gdyż dłużnik może wnieść sprzeciw.Rozsądną decyzją więc (...)

Zastosowanie technologii LED

2017-06-28 | Joanna

frazy kluczowe: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Nie ma nic odkrywczego w stwierdzeniu, że przemysł potrzebuje oświetlenia. Dotyczy to wszystkich zakładów produkcyjnych. To co jednak zmienia się w przemyśle w przeciągu kilku ostatnich lat to zmiana technologii oświetlenia. Zakłady coraz częściej stawiają na technologię oświetlenia LED. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ daje to spore korzyści. Po pierwsze, oświetlenie LED daje przedsiębiorstwom realne oszczędności w zużyciu energii elektrycznej. To wprost przekłada się na pieniądze. Trzeba wiedzieć, że oświetlenie LED pozwala na oszczędności (...)

Artykuły BHP

2017-06-15 | Grażyna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) przed szkodliwymi warunkami pracy. Taki sklep z odzieżą roboczą można znaleźć praktycznie w każdym mieście. Zazwyczaj oprócz odzieży oferują też inne środki zabezpieczające. Można w nich nabyć buty, kaski, rękawice, ale również szelki czy specjalne znaki bhp. W niektórych sklepach jest też oferta wynajmu mat wejściowych dla firm. Takie maty chronią przed rozpowszechnianiem się szkodliwych substancji a przede wszystkim przed wnoszeniem ich do wnętrza pomieszczenia. Zazwyczaj maty wykonane są z materiałów pomagających zachować czystość i higienę. Niezależnie od (...)

Jak zabezpieczyć paczkę na czas transportu

2017-06-12 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, pieniądz

(...) pakowania do dość droga inwestycja, jednak w perspektywie czasu bardzo opłacalna, bo pozwoli skrócić czas pakowania produktów, a więc sklep będzie mógł przyjąć znacznie więcej zamówień, co bezpośrednio przełoży się na zwiększenie przychodów firmy. Pakowanie produktów w sposób ręczny nie jest ani szybkie ani proste, trzeba bowiem odpowiednio zabezpieczyć towar aby w trakcie transportu nie został uszkodzony. Ma to ogromne znacznie w przypadku towarów specjalnie narażonych na uszkodzenia. Mowa tutaj np. o szkle, porcelanie, płytkach ceramicznych, talerzach, obrazach itp.Do pakowania (...)

Problem z kredytem we frankach szwajcarskich

2017-06-12 | Grażyna

frazy kluczowe: ekonomia, franki, kredyty, pieniądz, pożyczki

(...) Dziesięć lat temu Polska była krajem dość zadłużonym, nie tylko chodzi tutaj o budżet, ale również o społeczeństwo. Bardzo dużo rodzin borykało się z licznymi kredytami, często konsumenckimi, bowiem w tamtych czasach znacznie łatwiej było otrzymać pożyczkę od banku. Wówczas banki zaczęły proponować kredyty konsolidacyjne, w (...)

Filtry oddechowe do maszyn

2017-05-29 | Paweł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) gdzie jest ściśle opisana specyfikacja danego filtru. Producent filtrów oddechowych wiedząc, czego wymagają zamawiający starają się przygotowywać filtry zgodnie z danymi specyfikacjami technicznymi aby móc wziąć udział w przetargu i go wygrać. Wiąże się to zapewne ze sporym zamówieniem, a więc również ze wzrostem dochodów dla takiego (...)

Zegarek na prezent

2017-05-08 | Grażyna

frazy kluczowe: czas, ekonomia, finanse, pieniądz, prezenty, zakupy

(...) sprawdzić ofertę sklepów internetowych i skorzystać z porównywarki cen oraz porównać kilka wybranych modeli. Poszukując stylowy i tani zegarek dla chłopca warto sprawdzić opinię o danym modelu wystawioną przez innych kupujących, oraz zwrócić uwagę na dodatkowe funkcję jakie posiada dany (...)