biznes

Firma sprzątająca

2018-02-28 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, usługi

(...) Któż z nas lubi takie czynności jak mycie podłóg, odkurzanie czy ścieranie kurzy. Prawdopodobnie nikt. Nic w tym dziwnego. W natłoku obowiązków kompleksowe sprzątanie mieszkania czy swojej firmy staje się najmniej ważnym problemem. Mimo wszystko sprzątać trzeba, a alternatywą do wykonywania tych przykrych obowiązków osobiście jest zatrudnienie firmy sprzątającej. W ten sposób nie musimy się już martwić o to, którym środkiem chemicznym wyprać tapicerkę oraz o smugi na oknach. Firma sprzątająca z Lublina dynamiczne się rozwija i zapewnia kompleksowe sprzątanie domów i firm. Usługi jednorazowe, bądź regularne sprzątanie - firma dostosowuje się indywidualnych potrzeb klienta. Skorzystać można również z podstawowych usług lub rozszerzonych, na przykład mycie okien lub pranie dywanów. Solidność, dokładność i przede wszystkim skuteczność to (...)

Niedrogie i efektywne drukowanie

2018-02-07 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, druk, drukarka, firma, toner, tusz

(...) Prawie każdy z nas posiada w domu sprzęt komputerowy. Jednym z niezbędnych akcesoriów jest drukarka, pozwalająca na wydruk wszelkich dokumentów. Przy jej zakupie producent zazwyczaj zapewnia podstawowe tonery do drukarek. Ich pojemność jest jednak bardzo nieduża i tusze do drukarek dość szybko się (...)

Czy warto otworzyć własne biuro rachunkowe?

2017-12-13 | Grażyna

frazy kluczowe: biuro, biznes, ekonomia, finanse, rachunki

(...) biura rachunkowego. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, jeżeli tylko posiadamy odpowiednie umiejętności. Warto zauważyć, że jeżeli posiadamy takie biuro, to pracujemy tylko dla siebie. Nikt nie może nam zwrócić uwagi, ani obniżyć pensji. Wszystkie zyski biura po odliczeniu kosztów jego utrzymania trafiają tak naprawdę do naszej (...)

Walcz o swoje!

2017-12-05 | Grażyna

frazy kluczowe: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa

(...) Jest piękny, słoneczny dzień. Ptaki śpiewają, idziesz sprężystym krokiem z uśmiechem od ucha do ucha. Sielska atmosfera niestety szybko zostaje przerwana - w jednej chwili stajesz się ofiarą wypadku. Mimo ogromnego poczucia krzywdy wierzysz, że sprawiedliwości stanie się zadość, a sprawca zadośćuczyni; w końcu wystarczył moment, by wywrócić twoje życie do góry nogami. Niestety, okazuje się, że to dopiero początek kłopotów. Pomimo jednoznacznej winy sprawcy, ubezpieczyciel proponuje ci zaniżone odszkodowanie. Nie liczy się z opinią rzeczoznawcy, z (...)

Coaching oraz szkolenia – jak wygląda proces szkol

2017-08-30 | Paweł

frazy kluczowe: biznes, coaching, edukacja, kurs, szkolenie

(...) Chociaż szkoleń biznesowych jest w Polsce mnóstwo, większość z nich nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Dlaczego? Otóż firmy szkoleniowe i przedsiębiorcy traktują je zazwyczaj jako inicjatywę jednorazową – kończy się szkolenie, firma szkoleniowa jedzie do kolejnego klienta, a przedsiębiorstwo zostaje samo z nową wiedzą i nowymi rozwiązaniami. (...)

Szkolenia BHP

2017-08-03 | Grażyna

frazy kluczowe: biznes, szkolenia bhp, szkolenia dla firm, szkolenia firmowe

(...) BHP to nic innego niż "bezpieczeństwo i higiena pracy". Przepisy, które są z tym związane zwierają ogół zasad i wzorów zachowania, żeby praca była bezpieczna dla ciebie i twojego współpracownika. Pojęcie bezpieczeństwa w pracy jest często ignorowane, ponieważ pracownicy są często zbyt zajęci albo zbyt mądrzy, żeby do tych zasad się stosować. Nie trzeba chyba dodawać, że większość przypadków nie stosowania się do tych zasad może być niebezpiecznie dla zdrowia, a (...)

Jakie wybrać biuro tłumaczeń dla swojego zlecenia?

2017-07-14 | Paweł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, tłumaczenie, usługi

(...) Wiadomym jest ponad wszelką wątpliwość, że języki obce oraz ich znajomość na przyzwoitym poziomie jest w dzisiejszych czasach praktycznie wręcz wymogiem. Każdy z nas powinien dosyć biegle posługiwać się chociażby jednym językiem obcym, najlepiej angielskim, jako że jest to język biznesu, a (...)

Finanse za granicą - jak o nie zadbać?

2017-06-28 | Paweł

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) Obywatele polscy coraz częściej nawiązują kontakty biznesowe za granicą. Z tym trendem wiąże się również problem dłużników zagranicznych, których masowo przybywa.W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej w Niemczech, ważne jest na samym początku kontaktów z każdym partnerem biznesowym, dokładne sprawdzenie go i podpisanie stosownej, szczegółowej umowy.W przypadku niedostatecznej znajomości języka niemieckiego, konieczne jest skorzystanie z pomocy tłumacza lub prawnika, żeby zabezpieczyć się na wszelkie ewentualności.Jeśli o to (...)

Artykuły BHP

2017-06-15 | Grażyna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, finanse

(...) Każdy z nas gdzieś pracuje. Czasami jest to praca biurowa, innym razem na budowie czy w fabryce. Sposobów na pracę jest wiele. Nie każdy jest tak samo łatwy i przyjemny. Są też branże, które wymagają zastosowania specjalnych środków ostrożności. Wówczas niezbędne są artykuły bhp i odzież robocza. Stosują ją zwłaszcza pracownicy fabryk i dużych zakładów przemysłowych. Tego typu produkty ochronne dostępne są w specjalistycznych sklepach. Można je też oczywiście zamówić w internecie. Warto zwrócić uwagę na jakość tychże rzeczy, gdyż mają one ochronić nas (...)

Jak zabezpieczyć paczkę na czas transportu

2017-06-12 | Joanna

frazy kluczowe: biznes, ekonomia, pieniądz

(...) Firmy transportowe, firmy kurierskie i sklepy przeżywają przed świetami wzmożony ruch. Jest to spowodowane tym, żę coraz więcej osób decyduje się na zakupy przez internet. Jest to jeden z najwygodniejszych i najprostszych sposób na zrobie na przykład wymarzonego prezentu.Jednak od strony zaplecza - sklepu i firmy kurierskiej nie jest już to takie proste. Sklep musi zacząć realizację zamówienia od przygotowania opakowania zabezpieczające Korrvu na czas transportu. W bardzo wielu przypadkach aby przyśpieszyć ten proces firmy firmy decydują się na zakup specjalnej maszyny. Maszyna do (...)

Mieć fach w rękach

2017-04-20 | Grażyna

frazy kluczowe: biznes, edukacja, kształcenie, pieniądz, praca, przedsiębiorstwa, wykształcenie

(...) Polecane kursy zawodowe we Wrocławiu? Z pewnością zainteresuje Was ten temat. Jeżeli macie taką możliwość zawsze warto nabyć dodatkowych umiejętności i udać się na dodatkowy kurs, dzięki którym będzie można poszukać innej, nowej pracy. Kursy (...)